Megkeresés alapján tesszük közzé az alábbi álláshirdetést (módosítás nélkül) mert azt gondoljuk hogy érdekes lehet pályakezdőknek, illetve a nálunk 3d tanfolyamot végzettek számára is.

Virtuális valóságban működő belsőépítészeti tervező szoftverünk fejlesztéséhez – Vezető 3D modellezőt keresünk – vrdesigner.eu

Ezeket ajánljuk a feladatok precíz és pontos elvégzéséért:
– részese lehetsz egy úttörő technológia fejlesztésének és egy magyar cég nemzetközi piacra lépésének
– magas fizetés
– hosszú távú biztonság
– kiszámítható, tervezhető jövő
– előrelépési lehetőség, karrierprogram
– segítőkész, emberi hozzáállás
– rugalmas és jófej vezető
– jelenleg távmunka
– folyamatos fejlődésben lévő cég hatalmas célokkal és a hozzá vezető tervvel
– oktatás, személyes fejlődés támogatása
– rugalmas, személyre szabott motivációs rendszer

Ezekkel a számunkra fontos tulajdonságokkal rendelkezz:
– szeresd a munkád, mert akkor jó leszel benne
– önálló, lelkiismeretes és precíz munkavégzés
– privát célok, melyeket mindenképpen el akarsz érni
– felelősségvállalás
– megoldáscentrikus gondolkodás
– pozitív életszemlélet
– kiegyensúlyozott lelkiállapot
– rugalmasság, találékonyság
– jó stressz és problémamegoldó készség
– programok használatához szükséges angol nyelvtudás
– Unity ismeret előny, de nem feltétel
– vezetői vagy oktatói tapasztalat előny, de nem feltétel

Ezeket a feladatokat szeretnénk rád bízni:
– 3d modellező csapat felállításában szakmai segítség (nem HR feladat)
– a csapat bútorok és lakberendezési tárgyak meglévő 3D modelljeinek javításával, új modellek készítésével,
valamint lakások és házak 3D modelljeinek elkészítésével fog foglalkozni
– a különböző bútor gyártó cégek sokféle minőségben elkészített modelljeit kategóriákba kell sorolni aszerint,
hogy mennyi munka van vele, és mekkora tudás kell a munka elvégzéséhez
– a kollégák által elkészített munka ellenőrzése, elfogadása, vagy visszaküldés javításra
– a csapat részeként 3d modellezési munka
– a csapat feladathoz szükséges szakmai ismereteinek fejlesztése

Egyéb információk:
– fényképes önéletrajzot kérünk fizetési igénnyel
– referencia munkákat kérünk
– munkakezdés 2021 első negyedév
– munkavégzés helye: távmunka, meetingek alkalmanként Budaörsi irodánkban
– vállalkozók jelentkezését várjuk, vagy azokét, akik idővel azzá válnának
Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat a lada.barnabas@vrdesigner.eu címre!